Ātrie kredīti

Jums ir steidzami nepieciešams kredīts? Jums tiek aizturēta alga uz nezināmu laiku vai vienkārši nebijāt aprēķinājis izdevumus līdz algai? Nepieciešams tikai nedaudz pielikt dāvanai Jūsu tuvajiem vai draugiem? Ja nezināt, kur pēkšņi aizņemties naudu, lai kompensētu negaidītus izdevumus, mūsu ātrie kredīti ir Jūsu risinājums.

Ātrais kredīts šobrīd ir viens no populārākajiem veidiem, kā ātri saņemt naudu negaidītiem tēriņiem. Salīdzinājumā ar citiem aizdevumiem, piemēram patēriņa kredīts, ātrie aizdevumi ir apjomā nelieli un parasti tie ir īstermiņa kredīti. Ātrais kredīts var būt parocīgs, ja Tu vēlies aizņemties naudu līdz algas dienai un esi gatavs segt parādsaistības tuvākajā laikā.

Jaunais vecums ne vienmēr nozīmē mazu darba pieredzi. Iespējams, Tu esi uzsācis darba gaitas pavisam nesen, bet jau esi saskaries ar finansiāliem sarežģījumiem. Pēkšņi tēriņi var rasties ikvienam cilvēkam, neatkarīgi no vecuma. Mūsdienās daudzus jauniešus interesē, vai ir pieejams aizdevums no 18 gadu vecuma. Atbilde uz šo jautājumu ir pozitīva, taču ātrie kredīti no 18 gadiem nav plaši izplatīts pakalpojums.

Tā kā nebanku kredītdevēji piedāvā savus pakalpojumu internetā, ātrais kredītsi galvenokārt ir pieejami bez ķīlas vai galvotāja.

Ātrie kredīti bez ķīlas tiek izsniegti tikai tiem cilvēkiem, kuri var apliecināt savu ienākumu līmeni, un, līdz ar to – maksātspēju. Ķīla un galvojums tradicionāli kalpo par atmaksas garantiju, bet kredīts bez ķīlas nozīmē papildu riskus aizdevējam. Tieši tāpēc kredīti bez ķīlas ir samērā nelieli un tiek piešķirti pēc iesniegtās informācijas pārbaudes.